2020-11-05

Kezdőoldal

hodmezo_logo

ÍRÓ-DEÁK országos vers- és novellaíró pályázat

Tisztelt Pályázók!  A Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola 24. alkalommal hirdeti meg a hagyományos ÍRÓ-DEÁK országos vers-és novellaíró pályázatát.  KATEGÓRIÁK: Novella: Vers: 10-14 éves korig (általános iskola) 10-14 éves korig…
fogadoora

Fogadóórák

Kedves Szülők! Megnyitottuk az online fogadóórára történő jelentkezési lehetőséget az elektronikus naplóban. Ezt a Napló / Fogadóóra menüpont alatt érhetik el. A bejelentkezéshez kérjük a szülői azonosítót használják! Nincs más…
irany_a_doczy

Kedves, iskolánk iránt érdeklődő Diákok és Szülők!

A jelenlegi helyzet nem ad lehetőséget a hagyományos iskolabemutatásra, így virtuális látogatásra invitálunk mindenkit a Dóczyba. A honlapunkon az Iskolaajánló fül alatt mutatjuk be kisfilmek segítségével gimnáziumunk munkájának azon területeit,…
Digitális_oktatás

Digitális átállás az oktatásban

Tisztelt Szülők, kedves Diákok! Iskolánk 2020. november 11-étől kilencedik évfolyamtól felfelé átáll a tantermen kívüli, digitális oktatásra.A tanítás 9-12. évfolyamig a tavasszal már megszokott Moodle felületen zajlik majd. A szaktanárok…
moodle_logo_k

Online felvételi előkészítő

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Az online regisztráció lehetőséget teremt, hogy az iskolánk iránt érdeklődő tanulók részt vegyenek a díjmentes felvételi felkészítő kurzusainkon magyarból és matematikából a megfelelő évfolyamunkon. Kérjük a…

Felvételi tájékoztató

Megjelent a 2021/2022 évre szóló felvételi tájékoztatónk, amely lentebb olvasható. Vagy az alábbi linkről letölthető:
szabadsagharc_zaszlo_2

Versenyfelhívás

Tisztelt Igazgatónő/Igazgató Úr! Kedves Kollégák! A budapesti Ady Endre Gimnázium 3. alkalommal szervez országos (kárpát-medencei) történelemversenyt. Idei versenyünk témája: Forradalom és szabadságharc 184/49-ben. A versenyre egyénileg lehet jelentkezni, nevezési díj…
Meseíró_pályázat

Pályázati felhívás

Pályázati felhívás Molnár Attila (a Csenkey Baranta vezetője) „ Az Arany ló gyermekei“ címmel meseíró pályázatot hirdet 77 magyar történelmi témában a Kárpát-medence magyar tanítási nyelvű alapiskolái felső tagozatos diákjai…