NévKépBeosztásSzakFogadóóra
Czapp Katalinigazgató,
református lelkész
angol
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
előzetes megbeszélés alapján (czappkata@doczy.reformatus.hu)
Tankó Istvánnéigazgatóhelyettesmagyar nyelv és irodalom, történelem
(tanít 2000/2001 óta, igazgatóhelyettes 2005/06 óta)
előzetes megbeszélés alapján (tankoistvanne@doczy.reformatus.hu)
Szabó Ákosné Telkes Dóraigazgatóhelyettesmagyar nyelv és irodalom, német
(az iskolában tanít 2003/2004 óta)
Hétfő 3. óra
9:50-10:35
(telkesdora@doczy.reformatus.hu)
Ablonczy Bélareformátus lelkészreformátus hittan, programszervező
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Hétfő 6. óra
12:40 - 13:25
(ablonczyb@doczy.reformatus.hu)
Antal Kláratanármatematika, fizika,
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Péntek 4. óra
10:45-11:30
(antal.klara@doczy.reformatus.hu)
Dr. Baranyai Norberttanármagyar nyelv és irodalom, történelem
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
előzetes megbeszélés alapján (baranyai.norbert@doczy.reformatus.hu)
Bárány Zsolttanárkémia
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Hétfő 2. óra
8:55 - 9:40
(barany.zsolt@doczy.reformatus.hu)
Barna Enikőtanárangol, olasz
(az iskolában tanít 2004/2005 óta)
Csütörtök 4. óra
10:45-11:30
(barna.eniko@doczy.reformatus.hu)
Bertha Zoltán (óraadó)református lelkészreformátus hittan
(az iskolában tanít 2019/2020 óta)
(bertha.zoltan@doczy.reformatus.hu)
Bollmann Gábrieltanárangol, német
(az iskolában tanít 2010/2011 óta)
Csütörtök 5. óra
11:40-12:25
(bollmann.gabriel@doczy.reformatus.hu)
Braunné Veress Évatanárbiológia, kémia, munkaközösség-vezető
(az iskolában tanít 2001/2002 óta)
Hétfő 5. óra
11:40-12:25
(veres.eva@doczy.reformatus.hu)
Buka Lászlótanárrajz, matematika
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Hétfő 6. óra
12:40 - 13:25
(buka.laszlo@doczy.reformatus.hu)
Csáky Pálnétanármatematika, fizika, informatika
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Csütörtök 6. óra
12:40 - 13:25
(csaky.palne@doczy.reformatus.hu)
Csukás Ágnestanárangol
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Kedd 5. óra
11:40-12:25
(csukas.agnes@doczy.reformatus.hu)
Diószeghy Márta (óraadó)tanártestnevelés
(az iskolában tanít 2019/2020 óta)
(dioszegi.marta@doczy.reformatus.hu)
Flaskár Ibolyatanármatematika
(az iskolában tanít 2019/2020 óta)
Kedd 4. óra
10:45-11:30
(flaskar.ibolya@doczy.reformatus.hu)
Fogarassy Zoltánkönyvtárostörténelem, informatikus könyvtáros
(az iskolában dolgozik 2008/2009 óta)
(fogarassy@doczy.reformatus.hu)
Gaál Annatanárangol, német
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Csütörtök 3. óra
9:50-10:35
(gaal.anna@doczy.reformatus.hu)
Hodossy-Takács Krisztinatanármagyar nyelv és irodalom, francia
(az iskolában tanít 2009/2010 óta)
Csütörtök 7. óra
13:35-14:20
(htkkriszta@doczy.reformatus.hu)
Holló Borbálatanármagyar nyelv és irodalom, angol
(az iskolában tanít 2003/2004 óta/)
Szerfa 5. óra
11:40-12:25
(hollo.borbala@doczy.reformatus.hu)
Horváth Mariannatanárangol, olasz
(az iskolában tanít 2018/2019 óta)
Hétfő 3. óra
9:50-10:35
(horvath.mariann@doczy.reformatus.hu)
Jakab Edittanármatematika, kémia, informatika
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
(jakab.edit@doczy.reformatus.hu)
Dr. Kavecsánszki Mátétanártörténelem, társadalomismeret
(az iskolában tanít 2010/2011 óta)
előzetes megbeszélés alapján (kavecsanszki.mate@doczy.reformatus.hu)
Király Zsolt Leventetanárének, egyházi ének, kórusvezető
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
(kiraly.levente.zsolt@doczy.reformatus.hu)
Kóti Katalintanárangol, francia, mozgókép- és médiaismeret
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Csütörtök 4. óra
10:45-11:30
(koti.katalin@doczy.reformatus.hu)
Leiter Imretanártestnevelés
(az iskolában tanít 2008/2009 óta)
Szerda 6. óra
12:40-13:25
(leiter.imre@doczy.reformatus.hu)
Mészáros Erzsébettanármatematika, fizika
(az iskolában tanít 2014/2015 óta)
Szerda 6. óra
12:40-13:25
(meszaros.erzsebet@doczy.reformatus.hu)
Mokánszkiné Málik Alexatanárangol, német
(az iskolában tanít 2020/2021 óta)
(malik.alexa@doczy.reformatus.hu)
Nagyné Kocsiscsák Anitatanármatematika, fizika
(az iskolában tanít 2012/2013 óta)
Szerda 7. óra
13:35-14:20
(nagyne.kocsiscsak.anita@doczy.reformatus.hu)
Kovács-Győri Zsuzsa Kornéliatanárreformátus hittan
(az iskolában tanít 2020/2021 óta)
(kovacs-gyori.zsuzsa@doczy.reformatus.hu)
Papp Dóratanármagyar nyelv és irodalom, történelem
(az iskolában tanít 2020/2021 óta)
(papp.dora@doczy.reformatus.hu)
Perla Erzsébettanármagyar nyelv és irodalom, történelem, munkaközösség vezető
(az iskolában tanít 2005/2006 óta)
Péntek 2. óra
8:55 - 9:40
(perla.erzsebet@doczy.reformatus.hu)
Dr. Pregunné Szűcs Judittitkárságvezetőfizika, technika
(az iskolában dolgozik 2009/2010 óta)
(pregunne.szucs.judit@doczy.reformatus.hu)
Püskiné Mester Évatanártörténelem, földrajz, munkaközösség vezető
(az iskolában tanít 2002/2003 óta)
Kedd 4. óra
10:45-11:30
(puskine.mester.eva@doczy.reformatus.hu)
Szabó Henrietttanárfizika, informatika
(az iskolában tanít 2016/2017 óta)
Szerda 7. óra
13:35-14:20
(szabo.henriett@doczy.reformatus.hu)
Szilágyi Valéria Évatanármagyar nyelv és irodalom, angol, munkaközösség vezető
(az iskolában tanít 2009/2010 óta)
Szerda 3. óra
9:50-10:35
(szilagyi.eva@doczy.reformatus.hu)
Takács Judittanárbiológia, földrajz
(az iskolában tanít 2001/2002 óta)
Szerda 6. óra
12:40-13:25
(takacs.judit@doczy.reformatus.hu)
Teleki Máriatanárangol, német
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Péntek 1. óra
8:00-8:45
(teleki.maria@doczy.reformatus.hu)
Tófalusi Pétertanárfizika
(az iskolában tanít 2001/2002 óta)
Hétfő 6. óra
12:40-13:25
(tofalusi.peter@doczy.reformatus.hu)
Varga Sándortanárföldrajz, testnevelés, gyógytestnevelés
(az iskolában tanít 2015/2016 óta)
Csütörtök 6. óra
12:40-13:25
(varga.sandor@doczy.reformatus.hu)