2016-06-02

Tanáraink

NévKépBeosztásSzakFogadó óra
Czapp Katalinigazgató,
református lelkész
angol
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
előzetes megbeszélés alapján (doczy@doczy.drk.hu)
Ilyés Ilonany. igazgatóbiológia, földrajz,
(tanít és igazgatóhelyettes 2000/2001 óta, igazgató 2015 óta)
előzetes megbeszélés alapján (doczy@doczy.drk.hu)
Tankó Istvánnéigazgatóhelyettesmagyar nyelv és irodalom, történelem
(tanít 2000/2001 óta, igazgatóhelyettes 2005/06 óta)
előzetes megbeszélés alapján (doczy@doczy.drk.hu)
Szabó Ákosné Telkes Dóraigazgatóhelyettesmagyar nyelv és irodalom, német
(az iskolában tanít 2003/2004 óta)
Hétfő 3. óra
9:50-10:35
Ablonczy Bélareformátus lelkészreformátus hittan, programszervező
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Hétfő 6. óra
12:40 - 13:25
Antal Kláratanármatematika, fizika,
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Péntek 4. óra
10:45-11:30
Dr. Baranyai Norberttanármagyar nyelv és irodalom, történelem
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
előzetes megbeszélés alapján (yvel@doczy.drk.hu)
Bárány Zsolttanárkémia
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Hétfő 2. óra
8:55 - 9:40
Barna Enikőtanárangol, olasz
(az iskolában tanít 2004/2005 óta)
Csütörtök 4. óra
10:45-11:30
Bertha Zoltán (óraadó)református lelkészreformátus hittan
(az iskolában tanít 2019/2020 óta)
Bollmann Gábrieltanárangol, német
(az iskolában tanít 2010/2011 óta)
Csütörtök 5. óra
11:40-12:25
Braunné Veress Évatanárbiológia, kémia, munkaközösség-vezető
(az iskolában tanít 2001/2002 óta)
Hétfő 5. óra
11:40-12:25
Buka Lászlótanárrajz, matematika
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Hétfő 6. óra
12:40 - 13:25
Csáky Pálnétanármatematika, fizika, informatika
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Csütörtök 6. óra
12:40 - 13:25
Csukás Ágnestanárangol
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Kedd 5. óra
11:40-12:25
Diószeghy Márta (óraadó)tanártestnevelés
(az iskolában tanít 2019/2020 óta)
Flaskár Ibolyatanármatematika
(az iskolában tanít 2019/2020 óta)
Kedd 4. óra
10:45-11:30
Fogarassy Zoltánkönyvtárostörténelem, informatikus könyvtáros
(az iskolában dolgozik 2008/2009 óta)
Földiné Kövendi Magdolnatanártörténelem
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Csütörtök 1. óra
8:00-8:45
Gaál Annatanárangol
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Csütörtök 3. óra
9:50-10:35
Hodossy-Takács Krisztinatanármagyar nyelv és irodalom, francia
(az iskolában tanít 2009/2010 óta)
Csütörtök 7. óra
13:35-14:20
Holló Borbálatanármagyar nyelv és irodalom, angol
(az iskolában tanít 2003/2004 óta/)
Szerfa 5. óra
11:40-12:25
Horváth Mariannatanárangol
(az iskolában tanít 2018/2019 óta)
Hétfő 3. óra
9:50-10:35
Jakab Edittanármatematika, kémia, informatika
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Dr. Kavecsánszki Mátétanártörténelem, társadalomismeret
(az iskolában tanít 2010/2011 óta)
előzetes megbeszélés alapján (kavecsmate@gmail.com)
Király Zsolt Leventetanárének, egyházi ének, kórusvezető
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Kóti Katalintanárangol, francia, mozgókép- és médiaismeret
(az iskolában tanít 2000/2001 óta)
Csütörtök 4. óra
10:45-11:30
Leiter Imretanártestnevelés
(az iskolában tanít 2008/2009 óta)
Szerda 6. óra
12:40-13:25
Mészáros Erzsébettanármatematika, fizika
(az iskolában tanít 2014/2015 óta)
Szerda 6. óra
12:40-13:25
Mokánszkiné Málik Alexatanárangol, német
(az iskolában tanít 2020/2021 óta)
Nagyné Kocsiscsák Anitatanármatematika, fizika
(az iskolában tanít 2012/2013 óta)
Szerda 7. óra
13:35-14:20
Kovács-Győri Zsuzsa Kornéliatanárreformátus hittan
(az iskolában tanít 2020/2021 óta)
Papp Dóratanármagyar nyelv és irodalom, történelem
(az iskolában tanít 2020/2021 óta)
Perla Erzsébettanármagyar nyelv és irodalom, történelem, munkaközösség vezető
(az iskolában tanít 2005/2006 óta)
Péntek 2. óra
8:55 - 9:40
Dr. Pregunné Szűcs Judittitkárságvezetőfizika, technika
(az iskolában dolgozik 2009/2010 óta)
Püskiné Mester Évatanártörténelem, földrajz, munkaközösség vezető
(az iskolában tanít 2002/2003 óta)
Kedd 4. óra
10:45-11:30
Szabó Henrietttanárfizika, informatika
(az iskolában tanít 2016/2017 óta)
Szerda 7. óra
13:35-14:20
Szilágyi Valéria Évatanármagyar nyelv és irodalom, angol, munkaközösség vezető
(az iskolában tanít 2009/2010 óta)
Szerda 3. óra
9:50-10:35
Takács Judittanárbiológia, földrajz
(az iskolában tanít 2001/2002 óta)
Szerda 6. óra
12:40-13:25
Teleki Máriatanárangol, német
(az iskolában tanít 2017/2018 óta)
Péntek 1. óra
8:00-8:45
Tófalusi Pétertanárfizika
(az iskolában tanít 2001/2002 óta)
Hétfő 6. óra
12:40-13:25
Varga Sándortanárföldrajz, testnevelés, gyógytestnevelés
(az iskolában tanít 2015/2016 óta)
Csütörtök 6. óra
12:40-13:25