Felhívás irodalmai vetélkedőre!

FELHÍVÁS

Kedves Diákjaink!

A 7. és 8. évfolyam tanulóinak iskolánk irodalmi vetélkedőt szervez Szabó Magda Álarcosbál című ifjúsági regényéből. A magyartanárotoknál várjuk jelentkezéseteket. Osztályonként EGY háromfős csapat kap lehetőséget, hogy összemérje a tudását, a találékonyságát írásbeli és szóbeli feladatok megoldásával a zsűri és a közönség előtt. (Két debreceni református általános iskola is meghívást kapott a vetélkedőre.)
A mű elolvasása mellett elvárás a Szabó Magda Emlékház megtekintése. A versengés délutánján szeretettel várjuk az osztálytársaitokat is a nézők soraiba. Ápoljuk közösen iskolánk leghíresebb tanítványának az emlékét!

Jelentkezési határidő: 2018. március 9. (péntek)

A verseny időpontja: 2018. március 27. (kedd) 15 óra
A verseny helyszíne: DÍSZTEREM (310.)

 

Ilyés Ilona
igazgatónő
Tankó Istvánné
a magyar munkaközösség vezetője
Perla Erzsébet
a verseny szervezője

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.