Az iskolánk iránt érdeklődők figyelmébe ajánljuk!

Kedves felvételiző Diákok és tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk az iskolánkba jelentkező 6. és 8. osztályos diákokat és szüleiket, hogy a 2021. február 24-27. közé tervezett szóbeli meghallgatás a járványügyi helyzetre való tekintettel elmarad. Ez az elbeszélgetés a jelentkezők sorrendjén már úgysem változtatna, hiszen az alkalmon a kölcsönös személyes benyomások megszerzésén, a jelentkezők érettségének, kommunikációs és kapcsolatteremtő képességének, sokoldalúságának, hitéleti jártasságának felmérésén lenne a hangsúly. A hozzánk felvételt nyert 7. és 9. évfolyamos diákokkal egy, 2021. augusztusában megszervezett rendezvény keretében kívánunk megismerkedni és az egyéni beszélgetéseket pótolni. Ennek formájáról és időpontjáról levélben és az iskola honlapján értesítjük az érintetteket.

Megértésüket köszönve jó egészséget kíván:

Debrecen, 2021.02.17.

Czapp Katalin
igazgató

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.